Air Jordan 1 Düşük “Kurt Grisi” ideal Dior alternatifidir

, eğer birçoğumuz gibi, geçen yıl Dior X Air Jordan 1’i almayı başaramazsanız, o zaman şanslısınız Jordan Brand, Air Jordan 1 Low “Wolf Gray” ile Yüce Alternatifi tanıttı. Herhangi bir yaz koleksiyonuna çılgın bir katkı, bu yaklaşan renkle yaklaşalım!

Ünlü Dior işbirliği ile aynı renk bloğu içeren “Wolf Grey”, dokunuşa pürüzsüz olan gevrek bir deri yapıya sahiptir. Güzel bir beyaz tabanın üstünde çalışan açık gri paneller, arkaya hafifçe sarılır, bağlama sistemi ve ayak parmağı kutusu, tamamlayıcı bir Nike Swoosh yanal ve medial yan panellerde zarif bir şekilde kayar.

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Jumpman logosu naylon dili süslerken, efsanevi kanatlı basketbol amblemi topukta ince bir şekilde işlemelidir. Bu Air Jordan 1’i geçen yılki Kim Jones-Pair’e çok daha düşük hale getirmek için, dış taban altında açık mavi bir renk tonunda buzlandı ve tasarımı sonlandırdı.

Çok yakında piyasaya sürülecek olan Nike Air Jordan 1 Low “Wolf Gray” kaçırılmamalı, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Dior versiyonu için 1000 £ £ olarak kabuk almak istemeyenler için ideal, bunları rotasyonunuza ekleyip ekleyemeyeceğinizi bize bildirin ve ilgili haberlerde, Travis Scott X Fragment Design X Air Jordan 1 Low Sonunda bir çıkış tarihi var!

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Nike aracılığıyla resim
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.