A-soğuk duvar* x nike ISPA Yolu Savaşçısı eserlerde olabilir mi?

Şüphesiz bir gölge olmadan, ISPA Yolu Savaşçısı 2020’nin en iddialı ve deneysel Nike silüetlerinden biridir. Son derece kavramsal ISPA 2020 koleksiyonunun bir kısmını ortaya çıkardı, Kanye West bile bunu kamuya alkışladı. Şimdi, bir soğuk duvar* X Nike ISPA Yolu Savaşçısı eserlerde olabilir ve şu ana kadar anladığımız her şey!

Orijinal Colourway’in tamamen tersine çevrilmesi olan ACW’den Samuel Ross, çılgın eğiticiyi ortaya çıkarmak için Instagram’a gitti. Siyah, mor ve mavi renk şemasında boyanmış olan üst, doğrudan gelecekten kopmuş gibi görünen çok katmanlı bir stile sahiptir. Zip-kravattan etkilenen bir bağlama sistemi, yüce kilitleme uyumunu sağlarken, dilde sekmeler çekin ve topuk, ayakkabıya sonbaharda olduğu gibi yardımcı olamayacağımız ultra sert bir estetik sağlar.

Aşağıda, Shox hattından motivasyon almış gibi görünen ve her şeyi yuvarlamak, kesinlikle deli olan bilgisayar klavyeden ilham alan bir dış tabandır.

Bu A-Soğuk Duvar* X Nike ISPA Yolu Savaşçısı mı yoksa sadece yaklaşan bir renk olabilir mi? Sadece zaman gösterecek, bu yüzden geliştikçe çok daha fazla haber için tek sağlayıcıya kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Polis olup olmadığınızı ve burada olduğunuzda, Söylenti Ultimate X Nike Air Max Plus işbirliğine ilk kez bakabilirsiniz!

Samuel Ross aracılığıyla görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.