Nike SB Dunk Low “Chicago” yolda!

Nike SB Dunk Low “Chicago”, Nike’ın sadık kaykay yelpazesinden, OG Jordan 1 renklerini onurlandıran yüksek derecede sevilen “J-Pack” nin mevcut taksitidir. 1985 geleneksel Chicago AJ1’de modellenen bu, bu yıl göreceğimiz en popüler SB dunk olması muhtemel.

J-pack’in geri kalanı, süet ve sentetikler dahil olmak üzere bir malzeme karışımından üretilirken, burada görülen Chicago yorumu, premium deriden her yerde hazırlanacak ve OG Air Jordan’a daha da iyi alacak gibi görünüyor. Biz de sevgiyi anlıyoruz.

Boyut aracılığıyla görüntü?

Boyut aracılığıyla görüntü?
Düzgün renk engelleme kırmızı, beyaz ve siyahtan oluşur ve aynı zamanda son derece popüler SB Dunk Low’da her zamankinden daha iyi görünüyor, bu yılki gibi bir ton gibi bir tasarım, yüksek ısı ortaklıkları nedeniyle Hem Travis Scott hem de Ben & Jerry’s.

Nike’ın ünlü Swoosh logosu, siluetin hem lateral hem de medial taraflarında, dilde ve topukta ekstra markalaşma ile birlikte çalışır. Aşırı dolgu ve ayak bileği ve dil gibi kaykay merkezli detaylar, bunların da aynı şekilde yüksek etkili sporla ilgilenebileceğinden emin olmak için özelliklidir.

Boyut aracılığıyla görüntü?
Zaten Nike SB Dunk Low “Chicago” nun üzerinde olduğumuz kadar kendinden geçmişseniz, harika haber şu ki, çift önümüzdeki haftalarda bir serbest bırakılacak. Henüz resmi bir randevumuz olmasa da, bunların geç saatlerde çok sayıda SB dunk gibi tüccarlarda rastgele düşme olasılığı var. Bu arada, copping olasılıklarınızı en üst düzeye çıkarmak için tek satıcıda ideal bir şekilde kilitli tutun ve ayrıca Off-White X Nike Air Jordan 4’ün çıkış tarihini inceleyin!

Boyut aracılığıyla görüntü?

Leave a Reply

Your email address will not be published.