Yeezy x Uzay azalması “Mükemmel kapüşon”

Yeezy x Gap hakkında bir şey duyduğumuzdan beri bir süredir, ancak Kanye hakkında düşünmek Donda’nın tanıtılmasından yaklaşık bir ay önce Mercedes Benz Stadyumu’nda uyuyordu. Adamı suçlamak zor. Şaşırtıcı bir şekilde, daha önce Yeezy X uzay web sitesinde bir saat gıdıklandı, bu en son hoodies sıfıra ulaştığında düştü.

“Mükemmel kapüşon” lakaplı bu parça, siyah, mavi, kırmızı, mor, kahverengi ve sarı gibi bir dizi renkte görünür. Her parça, maksimum konfor için çift katmanlı pamuktan geliştirilirken, türden fedakarlık yapmaz. Bu kapüşonu temel parçanızdan ayıran şey, kaput için herhangi bir çekiliş olmadan ortaya çıktığı ve frontal kanguru tarzı cebi olmadığı için özetleme eksikliğidir.

Gerçek ye tarzında ve daha önce görülen cekete benzer, bu kapüşon son derece büyük ve bol görünümlü, bu kaygısız görünümleri ve silüetleri üretmek için mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Bu parça aynı şekilde hem kadın hem de gençlerin boyutlandırılmasına düşüyor, ancak maalesef şu an için özel bir ABD’de kalıyor. İngiltere’nin ve Avrupa’nın Yeezy X alan kullanılabilirliğini henüz görmeye hazır olup olmadığı henüz görülmedi, ancak diğerlerinin parmaklarımızın geçmesini seviyoruz. İlişkili haberlerde, Yeezy 500 “Mist Stone” a erken bir göz atın.

Yeezy x Gap üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.