Nike Air Max 1 Powerwall “Limeade” bir çıkış tarihi alır!

Bu yıl büyük bir geri dönüş yapmak için 2006’dan itibaren orijinal Powerwall “Lemonata” ile, şimdi eşlik eden Nike Air Max 1 Powerwall “Limeade” için resmi bir çıkış tarihimiz var.

Orijinal temasının devamı olan Air Max 1 “Limeade”, cesur yeşil renk paletine sahiptir ve çeşitli lüks malzemelerden hazırlanmıştır. Nefes alabilen bir örgü taban üzerinde çalışan deri, tüm ayakkabının etrafını, yumuşak ve pürüzsüz olan bir saten parlaklığı ile sarar. “Hava” metni, kabarcık benzeri bir yazı tipinde üst boyunca biberlenir, sarı olanı topukta bir renk patlaması için vurgulanır.

Nike üzerinden görüntü

Nike üzerinden görüntü
Yumuşak sarı danteller her şeyi birbirine bağlarken, tamamlayıcı bir Nike Swoosh lateral ve medial yan panellerde ateş eder. Hepsini yuvarlamak için, fan-favorit meyvelerinin grafikleri dile ve iç tabana gelir ve tasarımı sonlandırır.

19 Eylül’de Nike Snkrs aracılığıyla düşecek şekilde ayarlanan Nike Air Max 1 Powerwall “Limeade” kesinlikle kaçırılmamalı, bu yüzden en iyi polis için tek tedarikçiye kilitli tuttuğunuzdan emin olun! Hangi renklere gideceğinizi bize bildirin ve ilgili haberlerde, pıhtılaşma X Nike Air Max 1 “Ölüm Kiss” üç renkte geri dönüyor!

Nike üzerinden görüntü

Nike üzerinden görüntü

Leave a Reply

Your email address will not be published.