Nike Air Max 720 ‘Black Volt’ sadece 100 £ karşılığında satışta!

Nike Air Max 720 ‘Black Volt’ pazarı fırtınaya aldı. Bu yıl azalmak için en özel AM720 renklerinden biri olan bu, kafaları çevirmek için yapılmış bir ayakkabı. Dahası, Ofspring’in büyük sezon ortası satışında sadece 100 £ için ideal bir çift tutabilirsiniz! Bu gerçekten kaçırmak istemediğiniz bir teklif!

‘Siyah Volt’ için özel olarak tasarlanmış bir üst sıraya sahip bir üstte, üstte gizli bir siyahtan altta çarpıcı bir çevre dostu olan fütüristik bir gradyan deseninde boyanmıştır. Gösteriyi durduran kırmızı aksanlar, dil, ayak kutusu ve topukta ve aşağıda aşağıda görünür, şık bir 38mm kalınlığında bir tıknaz olarak Swoosh’un en kalın hava sistemini keşfedeceksiniz! Buna ek olarak, aynı şekilde% 70’ten fazla geri dönüştürülmüş atıktan yapılmıştır, bu nedenle bu, hem estetik anlamda hem de çevresel bir satın alabileceğiniz en yeşil fitness eğitmenlerinden biridir.

Şu anda yavrulardan temin edilebilen Nike Air Max 720 ‘Black Volt’ şimdi sadece 100 £ karşılığında satışta, bu yüzden hala mevcutken polis memuruna emin olun! Rotasyonunuza bir çift ekleyip ekleymeyeceğinizi ve buradayken tam Nike Sneaker serisine bir göz atın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.