Ronnie Fieg, Kith’in sonbahar koleksiyonu

Kralı ve KITH baş honcho için 2 ortaklık sergiliyor, Ronnie Fieg, Etiketleri Fall ’19 koleksiyonunu görüntülemek için Instagram’a gitti. Rahat örgüler, çok sayıda kadife ve uygulamalı almak için bekleyemeyeceğimiz 2 ortakla övünüyor.

yanlış

Renk bloklu örme terler, tam-fleece hoodies, kar yıkanmış kordon kapakları ve iki malzeme kapüşonlu fırlatma. Bu entegre, bu son koleksiyonun geniş olduğunu söylemek için Americana zımbaları ile sokağa hazır bir estetik yaratıyor.

yanlış

Drop için ilk işbirliği Pendleton ile. İmza yerli desen 3 yün hoodies ile karşılaşan bu ortak, Kith Pazartesi programında bir sonraki düşüş. İşletmede Fieg şunları söyledi:

“Geçen yaz bir Pendleton havlusu aldım ve o kadar çok sevdim ki tam anlamıyla giymek istedim. Bu yüzden aynı malzemeden yapılmış ve en sevdiğim baskılarda giyinmiş sweatshirt yapmak için Pendleton ile birlikte çalıştık. ”
yanlış

Son olarak, KITH X Clarks Wallabee var ve tüm bu renkler ölecek. Kith markalaşmasına yaka ve tüm ayakkabının boyunca premium bir süet ile övünen bu koleksiyon, sonbahar esastır. Sokak kıyafeti topluluğundan en iyi haberler için tek tedarikçiye kilitli tutun.

yanlış

yanlış

yanlış

Leave a Reply

Your email address will not be published.