Ronnie Fieg, yaklaşan Kith X New Balance 990v3 “Genesis”

New Balance’ın arşivlenmiş silüetlerini canlandırma sürecini son derece sorunsuz bir şekilde ilerliyor gibi görünüyor. New Balance 550’nin popülaritesi bu sezon tüm zamanların en yüksek rekoruna ulaştığına göre, Aimé Leon Dore’un Teddy Santis sayesinde Boston Sportswear büyük, durdurulan New Balance 990V3’ü geri getirmeye odaklandı. Bodega ile beklenen ortaklıklar ve ayakkabı baskısının uzun süreli işbirliği olan Joe Freshgoods ile birlikte partiye katılıyor, Ronnie Fieg’den başka bir şey değil. Yaklaşan KITH X New Balance 990v3 “Genesis” a daha iyi baktık ve tasarımcıdan beklediğimizden kesinlikle farklı.

Tasarımcının Instagram aracılığıyla kendisi tarafından alay ettiği gibi, Fieg bu çiftte renkli stilini göz ardı ediyor, son KITH X Vans işbirliği, KITH X New Balance 992 “Kithmas” da gördüklerimizden oldukça çeşitlidir. Önceden başka bir şey.

yanlış

Bu Yeni Denge 990 varyant, her ikisi de genellikle New Balance’ın dikkate değer 99x serisinde kullanılan üst üzerindeki süet takımların yanı sıra uyum içinde bir karışımdır. Bu daha sonra, “N” logoları profili de dahil olmak üzere, panelleri topuktan ayağa dolduran derin bir donanma gölgesinin yanı sıra, sadece markalaşma detaylarında küçük beyaz isabetlerle ve dilde gri-silver ile tezat oluşturuyor. topuk. Topluluk, ayakkabıyı birbirine bağlayan krem ​​bağları ile yuvarlanır, encap yastıklama yeniliği ile tasarlanmış bir orta taban ve ideal tokluk ve çekiş için Azborb dış tabanıyla eşleştirilir.

Şu anda, KITH X New Balance 990V3 “Genesis” in resmi bir çıkış tarihi Power Duo tarafından doğrulanmadı. Ancak, burada tek tedarikçide en iyi kilitli tutarsanız, yaklaşan yeni bakiye sürümlerini anlamanıza ilk izin veren ilk kişi olacağız. İlişkili haberlerde, düşen bu 15 ultra premium yeni denge spor ayakkabılarını inceleyin!

Ronniefieg aracılığıyla görüntü
INT’L Nakliye

Daha fazla gör

Leave a Reply

Your email address will not be published.