Tüm zamanların en iyi 25 Air Jordan 1 (AJ1) renkleri

Tam olarak tüm zamanların en iyi Ürdün 1’inden sadece 25’ini nasıl seçersiniz?! Bu basit bir başarı değil, burada ünlü Nike ayakkabılarının son derece zirvesinde oturan bir ayakkabı. 35 yıldan fazla kapsayan bir gelenekte sayısız renk var. Her şey bu OG’lerle başladı, kötü şöhretli “yasaklandı” gibi popüler hale getirildi – o zamanlar NBA, onları kullanarak parke üzerine bastığında Michael Jordan’ı cezalandırdı.

80’lerin başında doğan AJ1, Peter C. Moore tarafından yaratıldı ve görünüşe göre, Michael’ın favorilerinden biri değildi. Hızlı bir şekilde, otuz yıldan fazla ve geleneksel yüksek üstü hala her zamanki gibi uygun. Off-White yaratıcısı Virgil Abloh’un çalışmaları sayesinde Nike Air Jordan 1 bugüne kadar çağdaş gelişmesinden zevk aldı. İster bunlar gibi ortaklıkları isterse genel sürümler olsun, bize spor ayakkabılarının asla bu siluetten yıpranmış büyümesi gibi görünüyor.

Bugün dünyanın en büyük spor ayakkabılarından birinin yanı sıra bu 25 olağanüstü renklere bakmaya katılmıyorum!

Nike aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “Siyah Ayak”

Her şeyin başladığı yerden başlayarak, Michael Jordan’ın NBA’deki zamanıydı ve Air Jordan 1’i herkesin polis yapmak istediği ayakkabı olarak güçlendirdi. Değerli Chicago Bulls’ini kutlayan bir tarzda MJ, bunları 80’lerin başında kullanarak tarihlendirdi. Şimdi, bu dönemden itibaren orijinal bir çift sizi 25.000 £ kadar geri getirecek!

Nike aracılığıyla görüntü
Nike SB X Air Jordan 1 Yüksek “La – Chicago/NYC – Paris”

Patencilerin basketbolcularla tipik olarak ne var?! Her ikisi de, düz bir orta tabanın yanı sıra destek kullanan bir ayakkabı olan yüksek üst ayakkabıları takdir ediyorlar. Nike SB’nin Jordan Brand ile birlikte çalışması çok uzun sürdü. İlk taksit 2014’te ve çok daha yakın zamanda, yeni bir renk yıpranma ile açığa çıkaran özel bir koleksiyon seçildi.

43einhalb ile görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “Gölge”

En büyük OG’lerin çoğu gibi, bu çift herhangi bir hile işlevi görmez, ancak bunun yerine temel bir çift renk şemasını tercih eder. Açık gri, ayak altındaki görünümü dengelemek için beyaz bir orta tabanla siyah deri ile kontrast oluşturur. Bunlar yıllar boyunca birkaç kez yeniden yayınlanmıştır, ancak her zaman satmak için hızlıdır. Benzer siyah fitness eğitmenlerini burada arayın.

Stockx aracılığıyla görüntü
Colette x Air Jordan 1 Yüksek

20 yıl sonra Paris’in moda tutkunlarına hizmet ettikten sonra, efsanevi mağaza Colette 2017’de kapılarını kapattı. Ancak son güle güle için Jordan Brand ile bağlantı kurmadan önce değil. Bu iyi arkadaşlar ve ev özel fonksiyonu Colette’in mavi ve beyaz ve beyaz, hem mağazanın açtığı yıl hem de kapılarını en son ne zaman kapattığı yazılı tarihlerle beyaz. Tamamlama dokunuşu dış tabanda “au revoir” yazısı türünde sağlandı. Çok daha fazla mavi fitness eğitmeni, tek tedarikçide ideal keşfedin.

Solebox aracılığıyla görüntü
Union X Air Jordan 1 Yüksek

Los Angeles merkezli moda tüccar Union Pay House, Air Jordan 1 ikilisi ile vintage stiline. Her iki renk de bir OG tarzı sergiliyor, ancak belirgin dikiş, yapısökümlü diller ve yan duvarına damgalanan “UN/LA” markası sayesinde tamamen özel. Stok çok sınırlı olmasına rağmen 2019’da dünya çapında bir tanıtım gerçekleşti.

Filipzimowski aracılığıyla görüntü
Fragment Style X Air Jordan 1 Yüksek

Virgil Abloh, Nike Air Jordan 1 ortaklığında muhtemel olanı gören yenilikçi bir vizyoner daha geldi. Adı Hiroshi Fujiwara, Fragment’ın arkasındaki adam ve kendini itiraf eden bir spor ayakkabı bağımlısı. 2014 yılında piyasaya sürülen acı verici bir boyut koşusu, boyutların neden yaklaşık 3.000 £ ‘a satıldığını açıklayacaktır. Spor mavisinin ve Black Mayıs’ın basit renkleri ezici görünüyor, ancak önemli detaylar – yani topuk boyunca ince parça tarzı logo.

Sonuna göre görüntü. Giyim
Air Jordan 1 Yüksek “Yeniden satış için değil”

Bugünün spor ayakkabı sahnesini tamamen özetleyen bir renk varsa, büyüyen yeniden satış endüstrisinde bu canlı jab olurdu. 2018’de tanıtılan stil aslında spor ayakkabısını gerçekte giymeye teşvik ediyor – aynı zamanda para için para değil. “Giyim” ve “ben” kelimeleri “lütfen” “kırışıklık” a ek olarak her iki dile de işlev görüyor – eBay’de satmadan önce bir çift kâse bile giymeyenler için bir alay hareket ediyor. İronik kısım, bunların gerçekten 400 £ ‘a yakın satılmasıdır!

Nike aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “Kraliyet”

80’lerden gelen bu ön yayınların hepsi Chicago Bulls’un imza renklerinde görünmeyebilir. Nike kısa bir süre sonra dallandı ve Michael Jordan’ın çok sevilen renkleri olduğunu ortaya koydu. O zaman, aynı şekildeNike’ın birçok ünlü pazarlama kampanyasından biri. Hepimiz poster gördük-MJ, ayakkabıları giymenin yanı sıra eşleşen bir uçuş terminali pistinde güneş sırılsıklam asfakta durdu.

Nike aracılığıyla görüntü
Dior X Air Jordan 1 Yüksek

Lüks, piyasaya sürülecek en premium Air Jordan 1’lerinden birinde sokak kıyafetlerini tatmin ediyor. Siluetler 35. yıldönümünü kutlamak için görünen bu sıra dışı ve ciddi maliyetli spor ayakkabı, Miami’deki Dior Men’in Fall 2020 şovu sırasında ortaya çıktı. Web, en az 1800 £ maliyet tanımından dolayı, aynı şekilde onu en pahalı hava Jordan 1 yükseklerinden biri haline getirdiği için hızlı tepki vermedi. Ana hatlar, İtalya’da ince buzağı deri topları ile el yapımı olduğu için masrafı doğrulayabilir. Diğer özetleme, normal kanatlar logosunun bulunduğu yere kazınmış “Air Dior” kelimelerine ek olarak Swoosh’a geleneksel Gucci baskısını içerir. Maliyet aralığınız dışında mı? Benzer bir şey keşfetmek için gri fitness eğitmenlerinin tam seçimimizi inceleyin!

Nike aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “XQ”

Başlangıçta 2007 yılında Çin’e özel olarak tanıtılan bu kompleksi Ürdün’ün sadece 240 çiftle sınırlı olduğuna inanılıyordu. XQ’yu bu kadar unutulmaz kılan, kabartmalı yıldızların olağandışı ekstra ekstra ekstra. 2013’te çok daha geniş bir yeniden yayınlandı, ancak bu düşüşten çiftler bile 1.500 £ ‘dan fazla sattı.

Yankeekicks aracılığıyla görüntü
Travis Scott X Fragment Style X Nike Air Jordan 1 Yüksek “Askeri Mavi”

Travis Scott’ın ilk Air Jordan 1 Lisesi oldukça yeterli değilse, ikinci çabası kesinlikle sizi tatmin edecek, özellikle Fujiwara Hiroshi’den ve parça tasarımı dışında başkasının yardımını almadığını düşünerek. Özel bir mavi, beyaz ve siyah renkte süslenmiş çift, Travis’in imza ters Nike Swoosh logosunu kaktüs jack ile birlikte ve benzersiz bir görünüm için topuklardaki fragman markasını sergiliyor. Bunları ele geçirmek istiyorsanız, sizi yeniden satma pazarında oldukça kuruşa harcayacak şekilde ayarlanırlar!

Kith aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “Top 3”

Eşleşmeyen hakkında konuşan Nike, çok sevilen Colorrways’imizi büyüleyici bir tasarıma birleştirdi. Vintage yüksek “siyah ayak”, “yetiştirilmiş” ve “kraliyet” nin bu kombinasyonu onu hemen favori yaptı. Nike, her iki ayakkabı üzerindeki panelleri bilerek uyuşmuyor çünkü bunları genel salınımdan çok daha özel olarak yapılmış bir şey gibi görünüyor.

Nike aracılığıyla görüntü
Sadece Don X Air Jordan 1 Yüksek

Don C, Kanye West’in eski yöneticisi ve Shop Store RSVP’nin sahibi, 2013 yılında Siyah Tarih Ayı olayı olarak bu yılan derisi hazırlanmış Jumpman’ı açıkladı. Eğer kaçırdıysanız fakir hissetmeyin, bir binada sadece 37 çift yapıldı Bu yüzden premium, bunların en büyük teklif verene açık artırmaya çıkarılması mantıklı. Tüm gelirler büyük kardeşlerin büyük kız kardeşlerine gitti.

Tek tedarikçi aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek OG “Mocha”

2020’nin kuyruk ucunda tanıtılan AJ1 yüksek OG “Mocha” ve muhtemelen son birkaç yılın en önde gelen Ürdün’lerinden biri. Deligny Hyped Travis Scott işbirliğinden Deep Brown’un Borç tonları olan çift, Renk Planını Air Jordan hayranları için çok daha fazla kullanılabilir hale getirdi ve bu gün için hala çok elverişli oldu. Hisse senedi numaraları oldukça yüksekti, bu da birçok spor ayakkabının bu olağanüstü çifti rotasyonlarına eklemesi gerektiğini gösteriyor! Eğer yapmadıysanız, tüm kahverengi eğitmenlerimizi inceleyerek benzer bir şey keşfedin.

Hayvancılık CA aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “Paramparça Backboard”

Bir OG veya önemli bir işbirliği değilse, büyük olasılıkla bu kılavuzda bir vitrin aldı, ancak bir istisna var; Air Jordan 1 Yüksek Paramparça Backboard. Birkaç renkten biri, sadece ağızdan sadece ağız ile hiper edildi. OG durumu veya bir ünlünün desteğiyle görünmüyordu. Bunun yerine, herkes siyah ve krema renk engelleme hitleri ile bu denizyıldızı turuncu renk gibi görünüyordu.

Solebox aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “Altın Top 3”

Patent deri cazibesi herkes için olmayabilir, ancak bu ustaca yorum bir ton takdir kazandı. Her ne kadar parlak altın hitleri de küstah gibi görünse de, kontrastlı siyah deri panelleri sayesinde görünüm hoş bir şekilde önemsiz. Bu sürüm, 2017’de çok daha yeni bir rafla geri döndü, ancak 2018’de “Altın Toe” adı altında tamamen benzer bir çift yeniden yayınlanmadı.

EBay yoluyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek Kayış “Bir Kabile Çağdışı Görev”

Midnight Marauders, bir kabile çağrısının üçüncü albümü, bu kozmik renkli sürümün motivasyonunu sağlıyor. Deri geleneksel kullanımı sadece yumuşak malzeme lehine değişmekle kalmaz, aynı zamanda aynı kırmızı ve çevre dostu detaylandırmayı tutarak tıknaz bir kayış vurulur. 2009 yılında piyasaya sürülen sadece 25 çift onları paha biçilmezdirMongst koleksiyoncular.

Sonuna göre görüntü. Giyim
Travis Scott x Air Jordan 1 Yüksek

StockX’e göre, 2019’da yayınlandıklarını düşünerek, yeniden sattıkları göz önüne alındığında, yeniden satılan 26 milyon dolardan fazla satın alınan bu işbirliği için rekor sayıda satış var mı?! Bugünün en büyük sanatçılarından biri olan Travis Scott, Swoosh’u tersine çevirmeyi seçti ve tonlu, dünyevi bir renk seçti. Ben de benzer bir alçak, bu sürümle uyumlu ve aynı zamanda popülerdi.

Kavramlar aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek OG “Üniversite Blue”

North Carolina Üniversitesi’ne saygı gösteren OG “UNC” Colourway’den etki yaratan AJ1 Yüksek OG “Üniversite Mavisi”, stile çağdaş bir bükülme enjekte eder ve bunları spor ayakkabı rotasyonu haline getiren temiz renk engellemeyi kullanır -Sahip olmak! Premium taneli deri ve çiftin şiddetli bir üst çentik hissi sağlamak için üst kısımlar boyunca süet işlevi, geleneksel Jordan markası swooshes, kanat logoları ve Nike hava motifleri türünde mevcuttur.

Nike aracılığıyla görüntü
Offit White X Air Jordan 1 Yüksek “Ten”

Offit beyaz yaratıcı Virgil Abloh, 2017’de bir Nike ortaklığının bilgi sızdırmaya başladığında, bunun tüm zamanların en çok talep gören koleksiyonlarından biri olacağını anladı?! Tasarımcı sadece en tanınmış silüetlerden birkaçını yeniden keşfetmekle kalmadı, ancak herkesin hayran olabileceği bir yöntemle yaptı. Tabii ki, “On” dan gelen tüm çiftler bir çıkıştı, ancak geleneksel bir beyaz ve en çok yutturmacayı toplayan varsity kırmızı renk planında Air Jordan 1 yüksekliğiydi. Bunlar şimdi 2.500 £ ‘dan fazla satılıyor!

Nike aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “Chicago”

Converse’in basketbol spor ayakkabısı olduğu bir zamanda, 80’lerin ortalarında çok fazla menzil yoktu. Aslında, çok daha tonlu ve yorucu spor ayakkabı motive eden NBA oldu. % 51’lik bir politika, her türlü ayakkabının yarısından çok fazlasının beyaz üst kısımları çalıştırması gerektiğini öngördü. Nike, bu renk engelleyici şaheseri ortaya çıkararak (en azından bu sürüm için) yönergeler içinde tutmak için ele alındı. Birçoğu için, en üst düzey Ürdün 1 Kâse!

Asfalt altın yoluyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek OG “Hyper Royal”

2021 yaz aylarında tam zamanında Nike, Air Jordan 1 yüksek OG “Hyper Royal” i açıkladı. Pastel tonlardan oluşan harika bir renkte süslenmiş çift, Air Jordan 1’i yenilenmiş bir işleme sunuyor ve önceki yorumlardan çok daha fazla moda merkezli bir almaya uyuyor. Yumuşak mavi süet paneller, gri ve anında vintage titreşim yayan beyaz detaylarla tamamlanır ve bu çifti her türlü Ürdün koleksiyoncuları ile öne çıkarır!

Solefly aracılığıyla görüntü
Solefly x air jordan 1 yüksek

Miami merkezli Sneaker Store, Sole Fly’in elinde birkaç Jordan yaratıldı. Görünüşe göre her biri öncekinden çok daha kısıtlıydı. Bir favori seçmek basit olmasa da, 2018’de daha geniş bir “Art Basel” paketinin bir parçası olarak piyasaya sürülen patent kaplı çevre dostu ve siyah yorum olmanın en iyisini düşünün.

BSTN aracıyla görüntü
Offit White X Air Jordan 1 Yüksek “Beyaz”

Selefi kadar hiper değil, ancak Virgil Abloh’dan gelen bu tamamen beyaz yorum, alışılmadık tarzı için hala ayrı duruyor. Temiz beyaz renk, yapısız panellere çok daha fazla odaklanıyor gibi görünüyor. UNC’den ilham alan bir renk yakında uyacaktı, ancak bunun 2020 Off-White X Nike serisinin en iyisi olduğuna inanıyoruz.

Nike aracılığıyla görüntü
Air Jordan 1 Yüksek “Gred”

Nike’ın NBA’nın% 51 politikasını reddetmek için seçtiği “siyah ayak” tanıtımından çok sonra, bunun yerine Jordan 1 “yasaklanmış” ı tanıtmak için seçti – her türlü beyaz deriden tamamen bir ayakkabı. İddiaya göre, Nike Michael Jordan onları her mahkemede kullandığında NBA tarafından 5.000 dolar para cezasına çarptırıldı. Tartışmadan uzaklaşmamak için, Nike’ın reklam ekibinin parlak bir reklam kampanyasıyla bir atılım yaptı. Poster, “15 Eylül’de Nike devrim niteliğinde yeni bir basketbol ayakkabısı üretti. 18 Ekim’de NBA onları oyundan attı. Neyse ki, NBA onları kullanmanızı engelleyemez. ”

Mevcut ve yaklaşan Jordan 1 stilleri burada keşfedilebilir. Bir göz atın ve bunun gibi çok daha gerekli spor ayakkabı kılavuzları için tek satıcıya yapıştırılmış kalın.

Diğer kılavuzlarımızdan birkaçını çok sevilen silüetlerinizin en iyi renklerine incelediğinizden emin olun:

En iyi Air Jordan 4 renk
En İyi Nike Hava Kuvvetleri 1 Renkleri
En iyi adidas ultra renkleri geliştirir
En iyi Nike Air Max 95 renk
En iyi nike sb dunk renkleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.