Kickwhoshow aracılığıyla Yeezy Artışı 380 ‘Alien’

resmine yürüyerek bak
380 ‘Alien’ artışı için kim hiper?! Daha önce sıcak beklenen Yeezy Artışı 350 V3 olduğu söylentisi, şimdi bunun, spor ayakkabı oyununu anladığımız gibi dönüştüreceğinden emin olan tamamen yeni bir siluet olduğunu anlıyoruz. Kendi farklı estetiğini içeren geçmişin tasarımlarından açıkça etkilenen bir yaya bakalım!

Sneaker Insider @Kickwhoshow’un izniyle, ‘Alien’, ultra artışı anımsatan çorap benzeri bir stile sahiptir. Primeknit’ten hazırlanmış, beyaz ve gri bir digi-kamo deseni, bu dünyanın dışındaki bir görünüm için üstü süslerken, tamamlayıcı bir gölge yöntemini elastik yakaya yapar. Lateral ve medial yan paneller boyunca, çoraplarınızı kolaylıkla esneyebilmeniz için şeffaf bir birbirine uygun bir parça mevcuttur. Bu stil ipucu en son 350 V2 renklerine son derece benzer.

Kickwhoshow aracılığıyla resim

Kickwhoshow aracılığıyla resim
Orta tabana doğru yer değiştirirken, temiz bir krem ​​tonuna batırılmış pürüzsüz ve akıcı bir sistemle karşılanacaksınız. Bu, konfor için tam uzunlukta bir artış yatağının yanı sıra sınırları anlamayan reaksiyona ev sahipliği yapar. Daha sonra, her adımda ilave çekiş için son derece ince bir tırtıklı dış tabanla kaplıdır.

16 Kasım’da bir aydan biraz fazla bir süre içinde azalmaya ayarlanmış olarak, Yeezy Artışı 380 ‘Alien’ bir anda sunacağından emin olabilirsiniz, bu yüzden @thesolesupplier ve @thesolerestocks’da kilitli tuttuğunuzdan emin olun. Çok daha fazla bilgi alır almaz anlamanıza izin verir! Bir çift alacak mısın? Başka hangi renkleri görmek istersiniz? bilmemize izin ver!

Kickwhoshow aracılığıyla resim

Leave a Reply

Your email address will not be published.