İşte tüm ejderha küresi z x adidas orijinal spor ayakkabılarının serbest bırakıldığı

ejderha küresi z x adidas orijinal ortaklığı gerçekten benzeri görülmemiş. Aralık ayında tüm yöntemi ortaya çıkaran bir söylenti, Japon anime ilham alan toplama son olarak burada ve ZX 500 rm ‘goku’ ve hafta sonu boyunca yayınlanan Yung-1 ‘frieza’ ile Şimdi DBZ spor ayakkabılarının geri kalanının ne zaman düşeceğini anlayın.

Ünlü seriden üçlü savaşı yeniden canlandıran koleksiyon, yedi siluetten oluşacak ve her bir spor ayakkabı her kahramanın yanı sıra savaşlarda savaşan kötü adamları temsil edecek. Sonraki iki azalma ‘hücre destanının’ bir parçası olacak ve Deerupt ‘Gohan’ ve Peygamber ‘Hücre’ içerecek ve 27 Ekim’de ortaya çıkacak.

Daha sonra, spor ayakkabı kafaları, ultra teknoloji ‘Vegeta’ nın yanı sıra Kasım ayının sonuna doğru ortaya çıkacak olan Kamanda ‘Majin Buu’ nun piyasaya sürülmesini beklemeli ve EQT desteği Adv Orta ‘Shenron’ Yeni Yıl’a serbest bırakılıyor. Söylentilere göre, çok kısıtlı bir EQT desteği Adv Orta ‘Super Shenron’ da aynı şekilde düşecek, ancak henüz bir tarih açıklanmadı.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde hangi Dragon Sphere Z x Adidas Originals tasarımının başa çıkacağınızı anlayalım! İlişkili haberlerde, işte Dragon Sphere Z x Adidas Originals EQT Destek Adv Orta ‘Super Shenron’!

Yepyeni Adidas Heat’e girmeye inanıyorsanız, akımı sonunda incelediğinizden emin olun. Giyim!

Yem yoluyla görüntüler

Leave a Reply

Your email address will not be published.