Nike Air Jordan 4 ‘Bred’ bu haftanın en büyük tanıtımı

Nike Air Jordan 4 ‘bred’ = keçi.

30 yıl sonra geri saralım, yıl 1989 ve Michael Jordan NBA’yi Chicago Bulls ile yırtıyor. Serinin ölmekte olan saniyelerde Jordan, tarih kitaplarında ‘The Shot’ olarak düşecek ve değerli boğaları play-off’ların bir sonraki turuna gönderecek olan Craig Ehlo üzerinde bir atış yaptı. O gün ayaklarında ne kullanıyordu, Nike Air Jordan 4 ‘yetiştirildi’.

Nike Air Jordan III’ün başarısından sonra, film eleştirmenleri ve kitleler Tinker Hatfield’ın başarısını tekrar edip edemeyeceğini merak ediyorlardı. Sonra Ürdün 4 beyaz/çimento/kırmızı ve siyah/kırmızı renk yollarına düştü. Her ikisi de boğaları temsil eden bu spor ayakkabılar hemen tekliflerdi.

Şimdi, Swoosh markası, Jordanheads’in seveceği ek ayrıntılarla 30 yıl boyunca Air Jordan IV ‘yetiştiriciliğini yeniden başlatmaya hazırlanıyor. 1999’dan beri ilk kez topuktaki ‘Nike Air’ logosunu görüyoruz, Gone Jumpman Insignia’nın yanı sıra OG motifi ile değiştirildi.

Üstte karartılmış bir nubuck deri ile gelen bu tamamen beyaz orta taban, gri parçalar ve üstte keşfedilen canlı kırmızı vuruşlar tarafından vurgulanır.

4 Mayıs’tan itibaren perakendecilerde piyasaya sürülen Nike Air Jordan 4 ‘Bred’in bu 30. yıldönümü yinelemesi, 2019’un en önemli OG sürümlerinden biri olabilir. spor ayakkabı topluluğundan yayınlar olarak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.